Dlaczego warto skorzystać z IntoCloud?

Wysoka dostępność

Począwszy od najprostszych rozwiązań IntoCloud (lini ECO) zapewniamy wysoki poziom dostępności usługi. Gdziekolwiek jesteś - możesz korzystać z IntoCloud. Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w administrowaniu serwerami w sieci Internet. Korzystamy tylko z markowych serwerów firm Dell oraz SuperMicro, które ulokowane są w jednym z najlepszych DataCenter - ATMAN w Warszawie.

Wysoka dostepnosc
Wsparcie techniczne

Pełne wsparcie techniczne

Nasz zespół to również dyplomowani serwisanci InsERT (GT, Nexo oraz Navireo). W przypadku problemów - zapewniamy pomoc oraz wsparcie techniczne. Jako Partner InsERT możesz u nas zakupić również aktualizacje, rozszerzenia oraz nowe licencje programów lini GT, Nexo oraz Navireo. Od razu zainstalujemy je w ramach Twojej usługi.

Atrakcyjne ceny

W zależności od rozmiaru oraz potrzeb Twojej firmy przygotowaliśmy 3 różne usługi, które umożliwiają pracę w chmurze Twojej firmy. Linia ECO jest dostępna już od 109 zł netto miesięcznie na użytkownika. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Atrakcyjne ceny
Elastyczna oferta

Elastyczna oferta

W każdej chwili możesz swobodnie zmniejszać lub zwiększać ilość użytkowników usługi. Rozliczenie za usługi licencyjne Microsoft następuje w skali miesiąca. Przy usługach dedykowanych w każdej chwili jesteśmy gotowi zwiększyć zasoby pamięci masowej, przestrzeni na kopie zapasowe czy moc obliczeniową Twoich serwerów.

Bogaty zestaw oprogramowania

W rozwiązaniach dedykowanych można zainstalować dowolne oprogramowanie. Jako partner Microsoft polecamy oprogramowanie w modelu licencyjnym SPLA w ramach miesięcznego abonamentu, zgodnie z wykorzystanymi licencjami przez użytkowników programu. Dostępnych jest szereg narzędzi ułatwiających pracę Twojej firmy takich jak Microsoft Office, Power BI, Dynamics CRM etc...

Oprogramowanie
Bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Dbamy o Twoje dane. Regularnie wykonujemy kopie zapasową całej maszyny jak również codzienne kopie baz danych podmiotów (również do zewnętrznej lokalizacji).