Skoro z Subiekta online można korzystać poza biurem, pierwszą linią szturmujących tę opcję będą oczywiście handlowcy. Ci sami, którzy przez zestaw głośnomówiący po raz czwarty na trasie Łódź-Poznań zapewniają, że jak tylko dotrą do biura, to sprawdzą stany magazynowe i dadzą znać. Ci bardziej niecierpliwi rozłączą się z klientem, by zadzwonić do firmy i zapytają kogoś na miejscu, co na stanie w Subiekcie jest, a czego nie ma.

Pierwszym i zarazem kluczowym etapem jest dokładne rozpoznanie i sprecyzowanie czego tak naprawdę potrzebujesz i oczekujesz od chmury jako użytkownik. Jest to etap o tyle ważny, że od niego w dużej mierze zależeć będzie Twoja satysfakcja i poczucie, że wdrożone rozwiązanie faktycznie pozwala Ci oszczędzać czas, a Twojej firmie pieniądze. Po pierwsze musimy sprecyzować, czy odpowiedni do Twoich potrzeb będzie podstawowy pakiet IntoCloud Eco, czy potrzebujesz rozwiązania dedykowanego, a może chmury prywatnej.

Po wnikliwym przedstawieniu jak działają narzędzia chmurowe oferowane przez IntoCloud oraz dokładnej analizie procesu wdrożenia czas przyjrzeć się konkretnym rozwiązaniom i proponowanym pakietom. Firma w chmurze z Intocloud dla linii InsERT GT, a także nexo i nexoPro to rozwiązania, z których można korzystać na wiele sposobów