Subiekt w chmurze
Zespół IntoCloud

Praca z głową w chmurach? Wystarczy Ci Subiekt w Chmurze.

Twój biznes dawno opuścił kameralną fazę “zalążka” i wraz ze swoimi pracownikami doskonale już wiesz, że bez elastyczności i mobilności ani rusz? Rusz więc oprogramowanie, na którym pracuje Twoja firma! Subiekt w chmurze z IntoCloud to możliwość pracy z dowolnego miejsca (ruszaj więc choćby na Kretę!), z dowolnego urządzenia (także Mac!) i o dowolnym czasie (jeśli z jakichś przyczyn wolisz pracę w środku nocy). Czy coś jeszcze? Owszem: Subiekt online pozwoli Ci zapomnieć o aktualizacjach czy kopiach zapasowych. Praca z głową (i Subiektem) w chmurach jeszcze nigdy nie oznaczała tylu usprawnień!

Czym jest Subiekt w chmurze? Tym samym Subiektem, którego znasz, tyle że… wszędzie.

Flagowy produkt firmy InsERT - Subiekt (oraz Subiekt GT) - to od lat podstawa pracy polskich przedsiębiorców działających w sektorze usług handlowych. W prosty i intuicyjny sposób pozwala magazynować i obracać towarami (niezależnie od branży). Z kolei Subiekt w chmurze (czyli po prostu Subiekt dostępny online przez 24h) oprócz standardowych zalet oprogramowania niesie dodatkowe, nieocenione korzyści. Podstawową jest nieograniczony dostęp do zasobów Twojego magazynu w Subiekcie online - nieograniczony ani lokalizacyjnie, ani czasowo.

Subiekt online

Jeden Subiekt, jedna chmura, wielu handlowców, wiele oddziałów…

Skoro z Subiekta online można korzystać poza biurem, pierwszą linią szturmujących tę opcję będą oczywiście handlowcy. Ci sami, którzy przez zestaw głośnomówiący po raz czwarty na trasie Łódź-Poznań zapewniają, że jak tylko dotrą do biura, to sprawdzą stany magazynowe i dadzą znać. Ci bardziej niecierpliwi rozłączą się z klientem, by zadzwonić do firmy i zapytają kogoś na miejscu, co na stanie w Subiekcie jest, a czego nie ma. Tymczasem Subiekt GT w chmurze jest dostępny wszędzie tam, gdzie jest internet i pozwoli wszystkim Twoim handlowcom rozsianym po wielu województwach na bieżąco śledzić jego zasoby. Jednocześnie, rzecz jasna, bo dane w Subiekcie online zgromadzone są na jednym serwerze i w jednym miejscu, nie ma więc zagrożenia braku synchronizacji.

Subiekt w chmurze niesie ze sobą wygodę użytkowania, ale czasami staje się wręcz koniecznością. Tak dzieje się, gdy z jednego oprogramowania korzystać ma kilka oddziałów Twojej firmy. Niezależnie, czy mowa o biurze zlokalizowanym w centrum miasta oraz magazynach leżących na jego obrzeżach, czy też o wielu filiach w różnych częściach Polski - Subiekt online pozwoli płynnie i sprawnie działać na wspólnych stanach magazynowych. Efekt? Przyspieszona komunikacja, przyspieszone transakcje i wysyłka, zminimalizowanie ryzyka błędu, a na końcu tej wyliczanki - sprawnie obsłużony, a więc zadowolony klient!

Praca zdalna? Subiekt online uczyni z niej przyjemny standard, a nie konieczność.

Jest bardzo prawdopodobne, że także do Twojej firmy pandemia koronawirusa wniosła pewne zmiany. Pojawiła się praca zdalna, którą niejeden pracownik polubił. Być może pociągnęło to już za sobą obniżenie kosztów wynajmowania powierzchni biurowej? Trzeba jednak przyznać, że o ile praca na pulpicie zdalnym komputera służbowego jest świetną opcją w sytuacjach awaryjnych, o tyle na dłuższą metę nie jest wolna od komplikacji. Dostęp do Subiekta w chmurze znacznie ograniczy telefony z prośbami o restart komputera czy włączenie go po nocnej przerwie w dostawie prądu. Każdy z Twoich pracowników może działać na Subiekcie skąd chce - bez względu na to, co dzieje się w biurze.

Laptop, tablet, Mac, Linux, Android czy… drukarka? Gdzie Subiekt GT nie może, tam Subiekta w chmurze pośle!

Mimo że Subiekt jest zdecydowanie udanym dziełem od InsERT, dopiero w chmurze nabiera pełnej “krasy” (cóż, w tym wypadku mowa raczej o użyteczności). Niezależnie od typu urządzenia czy systemu, w jakim działasz - Subiekt online jest kompatybilny nie tylko z produktami Mac, ale też z podstawowymi systemami (Android, Linux). W ogóle jak na standard “online” przystało, Subiekt w chmurze jest bardzo “kontaktowy”, bo sparuje się z urządzeniami zewnętrznymi w Twojej sieci, jak chociażby drukarka, drukarka fiskalna, czytnik kodów czy nawet urządzenia do składania podpisu elektronicznego!

Insert w chmurze

Subiekt online sprawia, że rutynowe obowiązki… odlatują na chmurze z IntoCloud!

Każde oprogramowanie wymaga pewnych czynności, które mają zapewnić płynność działania i bezpieczeństwo danych. Archiwizacja, aktualizacje, synchronizacja… W przypadku aplikacji Insert GT online te zadania oczywiście nie znikają, jednak nie dotyczą już ani Ciebie, ani żadnego z Twoich pracowników. W ramach miesięcznego abonamentu korzystania z Subiekta w chmurze otrzymujesz pełne wsparcie techniczne! A jeśli już o technikaliach mowa… Serwerownia i wszystko, co z nią związane (zwłaszcza koszty), również Cię nie dotyczą! Chcesz wiedzieć więcej sprawdź ofertę i cennik usług chmurowych oferowanych przez IntoCloud.